DeniWood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015)

Go down

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015) Empty DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015)

Post by kamuran Tue Dec 29, 2015 7:48 pm

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015) BSTczo3

Dobrodosli u DeniWood Novine. U ovim novinama se objavljivaju novosti iz svijeta, sa servera kao i zabavni blok u kojem se objavljuje video nedelje i interviju sa jednim od igraca. Svakog utorka izlaze novine koje su vam priredili Tim Novinara koje sacinjava : Kamuran (Vijesti sa Servera), [DW]burawadaw (Istaknuti Igrac), [DW]tajci (Video Nedelje), Gumitza (Vijesti iz Svijeta). Uzivajte!
__________________________________________________________________________________________________________

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015) Mcxs8Qf
Kamuran

Odlazak
[DW]toma.car je posle vise mjesecne karijere kao razvijac na serveru DeniWood odlucio da napusti server. Razlog je do sada nepoznat mada igraci sumnjaju na to da je izgubio interesovanje za Minecraft. [DW]toma.car je u svojoj karijeri spasio server 3 puta, otkrio i uklonio preko 50 bugova i sproveo veliki broj akcija vezanih za poboljsanje servera. Pozicija razvijaca je slobodna tako se od vlasnika [DW]DeNi-KrAlj ocekuje da postavi novog razvijaca.

Novogodisnji Pokloni
31.12.2015 ce biti zadnji dan u godini 2015 i samim tim ce na nasem serveru odrzavati davanje poklona. Pokloni ce se davati u 23:00 na glavnom trgu, uz koje slijede igre i zabavni dogadjaji sa velikim nagradama. Neke od nagrada su: Plotovi, DmT, DPs, JCs... Vlasnik [DW]DeNi-KrAlj pozvao je sve igrace da prisustvuju i ucestvuju u planu.

Hitmani
Vlasnik [DW]DeNi-KrAlj je najavio stvaranje grupe Hitman. Baza je vec napravljena a lider ce biti [DW]DeNi-KrAlj. Grupa je zasnovana na placenim ubicama, sto znaci da ce oni uzimati DmT u zamjenu za ubistvo odredjenog igraca. Dodata je komanda /hit [IME_IGRACA] [KOLICINA] koja jos nije u funkciji. Prijave ce biti omogucene na forumu u godini 2016.

__________________________________________________________________________________________________________

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015) Ixstv0M
Gumitza

Bombas samoubica je ubio 26-oro ljudi a ranio 45 na sjevero-istoku Pakistana
Bombas samoubica se raznio u Mardanu u Pakistanu i tom prilikom ubio 26 ljudi i ranio 45. Prema izjavi policijskog oficira Saeed Khan Wazir-a napad se odigrao u zgradi NADRA. Pritom je dodao da neke povredjene osobe su u kriticnom stanju i da su prebaceni u bolnicu u gradu Peshawar. "Naoruzani covjek je otvorio paljbu na cuvare a potom je aktivirao eksploziv iz svoje jakne." rekao je Wazir. Takodje je i dodao da je uspio da udje u vladinu kancelariju i da je tom prilikom mogao ubiti veliki broj ljudi.

Rusija pravi novi program za svemir
Rusija pokusava da napravi novi svemirski program, nacionalna svemirska agencija izjavila je da ce u ovom programu biti utroseno milijarde dolara i da ce sadrziti mnoge projekte, od kojih je jedan ambiciozno istrazivanje Mjeseca. Nisu odali mnogo informacija mada je izjava iz ruskih novina navela da je ruski prestizni svemirski program postao zrtva vladinih kriza.

__________________________________________________________________________________________________________

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015) 73j83Ne
[DW]tajci



__________________________________________________________________________________________________________

DeniWood Novine #1 (-29 -12 -2015) JOof8fy
[DW]burawadaw

Svakog izdanja jedan igrac ce biti izabran i intervijuisan od strane igraca [DW]burawadaw. Ovog izdanja je izabran igrac [DW]DeNi-KrAlj.

Kad ste osnovali DeniWood?
02. Jula 2015 godine

Kad ste dosli na ideju da osnujes DeniWood?
Obozavao sam Minecraft pa sam odlucio da napravim svoj grad. Takodje sam shvatio da to nije lako da napravi jedna osoba pa sam odluio da napravim server i da omogucim prijateljima da mi pomognu.

Sta ste pomislili kad si saznao da je tvoj server popularan?
Pa, bio sam jako ponosan da sam uspio da moju ideu dovedem do tako visokog nivoa bez ikoga da me podrzi, i dan danas sam zahvalan na tome.

Koliko dugo igrate Minecraft?
Poceo sam da ga igram 2012, sto znaci da ga igram 4 godine.

Koji je vas moto?
Nista se ne mora osim da se umre.

Sta mrzite kod DeniWood-a?
Igrace koji krse pravila.

Sta volite kod DeniWood-a?
Mapu, zbog toga sto je mnogo truda utroseno u nju.

Imate li nesto da dodate?
Budite na serveru oko 23h 31 Decembra.

kamuran
Razvijač

Posts : 6
Join date : 2015-11-15

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum